Družstvo mužů vyhrálo na mezinárodním turnaji putovní pohár města Hodonína

Vážení sportovní přátelé,
tak jak již jsme vás informovali o postupu našeho družstva mužů do II. Ligy basketbalu,

tak bychom Vám rádi sdělili další příjemnou novinu a to , že naše družstvo mužů vyhrálo na mezinárodním turnaji putovní pohár města Hodonína , který se konal ve dnech 9.9.2017 až 10.9.2017 v městské hale TEZA Hodonín a v hale v Dubňanech
Turnaje se zúčastnilo 8 družstev ze Slovenska a České republiky. Síly si změřily jak družstva ze Slovenska, která hrají I. a II. Ligu a to Petržalka, Trnava a Holič ,tak i družstva krajských soutěží u nás Kyjov, Šlapanice, Velké Meziříčí, Hodonín.
Během celého turnaje jsme i přes zranění nezaváhali a všechna utkání dovedli do vítězného konce a to včetně finálového zápasu proti Slávii Trnava, který druhou nejvyšší soutěž na Slovensku . Po vyrovnaném prvním poločase jsme zvítězili o 17 bodů a získali tak pohár města Hodonína. Příjemným zjištěním je, že jsme se na turnaji prezentovali rychlou a dynamickou hrou, dobrou obranou a vysokým procentem úspěšnosti při zakončení.
Dalším úspěchem bylo třetí místo, které obsadil hráč našeho družstva Filip Štěpánek, v soutěži střelby za 3 body v konkurenci hráčů nejvyšší naší basketbalové soutěže KNBL . Po velmi dobrém výkonu jej porazili pouze dva hráči a to americký rozehrávač Brian Sulivan z MM cite Brno a a Jan Votroubek ze Slunety Ústí nad Labem .
Nejlepším hráčem družstva byl po zásluze vyhlášen trenéry i rozhodčími Jan Hendrych ale nejen on přispěl k úspěchu našeho družstva , všichni hráči podali nadprůměrný a hlavně bojovný výkon. Doufám, že se nám bude dařit i v průběhu celého ročníku II. Ligy, tak abych tuto soutěž zachovali i pro příští ročník
Tímto bychom vás chtěli pozvat na zápasy našeho družstva , které se budou konat v areálu Univerzity obrany na Dobrovského 27 dle rozpisu , který naleznete na www.cbf.cz v sekci II. Liga muži skupina „C“

Scroll to top