Utkání dvou rivalů v MPI

Slovan Černá Pole B vs. SleziBasket A  73:63

Naše B družstvo mužů nastopilo ke svému třetímu utkání v městském přeboru , proti jednomu z nejsilnějších mužstev soutěže ,které se netají tím, že v letošním roce by rádo získalo titul přeborníka města Brna. Utkání jsme začali ve velkém stylu i sposilami z II. ligy a po první čtvrtině to vypadalo na jasnou záležitost. Vyhráli jsme ji 21:8 a soupeř si s naší dobrou střelbou ale především kvalitní obranou nedokázal poradit .

Jenže v průběhu dalšího utkání se soupeři začalo dařit zejména pod košem , kde úřadovali dva bývalí hráči Kroměříže a začalo náš náskok stahovat a to i díky tomu, že jsme v útoku nebyli schopni dát koš z volných pozic a přestali jsme hrát kolektivně což v dalším průběhu mělo za následek, že se nám soupeř přiblížil až na rozdíl 2 bodů, ale to se evidentně nelíbilo našemu nejlepšímu střelci Ivoši Melichárkovi a tak dvěmi úspěšnými trojkami  a dvěma trestnými hody opět navýšil náskok na 10 bodů , který se nám i přes nervozní závěr podařilo udržet. tímto jsem udělali důležitý krok , za obhajobou titulu, ikdyž další zápasy nebudou jednoduché, tak jsme si dokázali , že i nové sestavě , doplněné o mladé hráče, dokážeme porážet ty nejsilnější. 

Scroll to top