Cvičení předškolních dětí

Cvičení předškolních dětí je určeno dětem od 3 let, které jsou již natolik samostatné, že vydrží jednu cvičební hodinu bez maminky. Oddělení je rozděleno do dvou skupin I. (3-5let) a II. (5-7let) Do oddělení se může přihlásit kterékoliv dítě, výběr neprovádíme a všichni noví kamarádi jsou vítáni. Oddělení je společné pro děvčata i chlapce.

- tričko, krátké nebo dlouhé elastické kalhoty (dle počasí),
- obuv do tělocvičny (bez černé podrážky, ne papučky, ne ponožky)
- malé pití

Rodiče a děti se schází před školou. Po vstupu do budovy školy se děti přezují a převlečou. Oblečení a boty se nechávají ve vyhrazené šatně. Bohužel škola má v podmínkách zákaz vnášení jízdních kol, koloběžek, srážedel.
Společně se odchází do tělocvičny

Odevzdáním přihlášky a zaplacením se dítě stává členem tělovýchovné jednoty. Členové jednoty jsou pojištěni pro případ úrazu u Kooperativa pojišťovny. Členové si mohou sjednat v případě potřeby i výhodné cestovní pojištění. Informace na www.caspv.cz

• Předškoláci

3-5 let

E.+B.+R.Jalovečtí, K+M Vejmělkovi E.+B.+R.Jalovečtí, K+M Vejmělkovi

• Předškoláci

5–7 let

E.+B.+R.Jalovečtí, K+M Vejmělkovi E.+B.+R.Jalovečtí, K+M Vejmělkovi

Kde cvičíme

ZŠ Zemědělská 613 00 Brno budova Jugoslávská 126.

Eva a Rudolf Jalovečtí
info@tjslovancp.cz