Cvičení pro ženy - Body forming

Vytrvalostně silové cvičení, které využívá, jak aerobní cvičení s jednoduchými krokovými variacemi, tak obsahuje také posilovací cviky na všechny svalové partie.

Cílem je dobrá kondice, zpevnění a formování postavy. Cvičení se soustřeďuje na formování svalů celého těla pomocí pomůcek i bez nich. Na začátku hodiny Vás čeká zahřátí, které Vás připraví na následující posilování a konečné protažení.

Výhodou je, že je vhodný téměř pro kohokoliv, pro začátečníky i pokročilé a pro všechny věkové kategorie. Především pro ty, kteří chtějí vytvarovat postavu a zlepšit svou fyzickou kondici.

• Cvičení je zaměřeno pro ženy všech věkových kategorií.
  • Při cvičení tělo přirozenou cestou relaxuje a obnovuje svou energii.
  • Cvičení příznivě působí jako prevence proti stresu, nervozitě. Vylepšíte svou kondici a posílíte problémové partie postavy, jako např. břišní, stehenní a hýžďové svaly.
  • Cvičení vám přinese příjemný zážitek.

Cvičení využívá prvky

• Kalanetiky
  • Pilates
  • Power jógy
  • Strečinku

Pohodlný cvičební úbor, ve kterém se cítíte dobře. Obuv – pohodlné tenisky, nejlépe odpružené kotníkové určené pro aerobik. Měkkou podložku pro cvičení na zemi. Tekutiny (ne bublinkové).

• Ženy - Body forming

Vendulka Provazníková Vendulka Provazníková