Cvičení pro zdravé klouby

Využívají malé tělocvičny na Domě sportu Brno, která má kapacitu 10 cvičenek a tím se stává cvičení velice intimní a soukromé.

Komu je cvičení určeno?
Cvičení navštěvují seniorky 65+.

Na co je zaměřeno cvičení ?
Cvičení je zaměřené aby klouby nebolely, především na radost z pohybu a setkávání. Účelem je protáhnout a posílit všechny klouby a správné držení těla.

Využíváme metody pilates, power – jogy a především tradiční české cvičební metodiky se zdravotním zaměřením na správnou funkci páteře – aby nás záda nebolela! Všechna tato cvičení děláme na velkých míčích a s balančními pomůckami, pilates copem a overbalem.

Co na sebe?
Cokoliv, v čem se cítíte dobře, je pohodlné a saje pot, cvičíme v ponožkách. Nezapomeňte ručník a malé pití.

Těší se na vás : Eva Jalovecká

Eva Jalovecká