Florbal – muži

Florbal je kolektivní halový sport. Hraje se na hřišti o rozměrech 40×20 metrů s lehkým dutým plastovým míčkem. Při standardní herní situaci je z každého týmu na hřišti v jeden moment pět hráčů v poli a jeden brankář. Hráči při hře používají speciální florbalové hole (tzv. florbalky) a snaží se vstřelit protivníkovi gól. Brankáři žádnou hůl nepoužívají, chytají pouze svým vlastním tělem, zejména rukama a nohama.

Muži

Cvičení je určeno pro zábavu a zlepšení fyzické kondice bez rozdílů věku . V našem případě se hraje na celou tělocvičnu a jeho kapacitou jsou 4 hráči v poli. Oddíl tvoří 8 – 10 mužů. Po celou dobu se plně věnují florbalu.

Odevzdáním přihlášky a zaplacením se cvičenec stávají členy tělovýchovné jednoty. Členové jednoty jsou pojištěni pro případ úrazu u Kooperativa pojišťovny. Členové si mohou sjednat v případě potřeby i výhodné cestovní pojištění. Informace na www.caspv.cz.

• Florbal muži

Jiří Kokeš Jiří Kokeš