Florbal – Žáci

Oddíl vznikl na podzim 2009 pod vedením Bohumila Plchota a cílem bylo získat mladé talenty pro tento dnes hojně rozšířený sport. Florbal je zajímavý a finančně nenáročný sport pro každého.

Komu je cvičení určeno
Uvítáme zejména kluky ve věku od 6 do 10 let, avšak nejlepší je věk 6-7 let.

Co sebou
na tréninky s sebou pohodlný oděv (kraťasy, tričko) a sportovní obuv s nebarvící podrážkou (tzv. non marking), pití.

Náplň tréninku
Florbalová přípravka, rozvoj práce s hokejkou, individuální přístup
Individuální dovednosti práce s hokejkou , nahrávky, střelba ,pohybové dovednosti
Herní kombinace